PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 245 026
ocen
7,1 10 1 245026
5,9 20
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Jak ten film moze miec note 7,1 to w głowę zachodzę

ocenił(a) film na 4
marcepanek1

heloł???? dżony dip? ten film powinien mieć 11.... tak to wyglada ocenianie tego filmu, generalnie jak na thriller bardzo nudny a sam aktor to niestety tak jak stworzył fantastyczną rolę pana jacka sparowa tak w innych filmach gdzie nie gra żadnego szalonego naukowca czy pijaczka czy postci komediowej do innych ról się nie nadaje, niestety sam sobie ukręcił petle na szyi i zaszufladkował się w takich rolach, tak samo jak stalona czy szwarcenegera ogladać w komedii familijnej tak samo jest oglądanie deepa tutaj,

ocenił(a) film na 8
konstanty_2

Majaczysz synku. Skończ gimnazjum i wróć. "fantastyczną rolę pana jacka sparowa" L O L

ocenił(a) film na 4
yossarian84

podoba mi sięw tej roli i uważam że naprawdę cieżko by było znaleźć kogośinnego do tej roli, nie mniej jednak wiele filmów jest reklamowanych panem deppem gzie poprostu gra jego prosi o wiele do życzenia aż

ocenił(a) film na 8
konstanty_2

Że niby źle zagrał? Weź się puknij w głowę.

ocenił(a) film na 8
konstanty_2

Wymień te filmy, w których Depp kiepsko zagrał... Czekam.

ocenił(a) film na 4
yossarian84

dobra może źle się wyraźiłem, chodzi mo o to że poprostu nie pasuje on do dużej cześci ról jakie zagrał, sąfilmy w których jest rewelacyjny, le również są filmy które chciały zarobić na tym żę mająznane nazwisko a on poprostu nie pasuje

ocenił(a) film na 8
konstanty_2

Depp jest człowiekiem sukcesu. I nie chodzi tu o to, czy grał dobrze, czy źle, bo w końcu z czegoś musi żyć, pieniądze nie przychodzą za siedzenie na krześle. Nawet jeśli jest to krzesło Johnny' ego Deppa. Poza tym- kto by lepiej zagrał tę rolę?

marcepanek1

Półtorej gosziny. HAHAH

marcepanek1

Tak to jest, że ty dasz 1 ja 10 i wyjdzie 5. Życie. Szkoda tylko, że od razu musisz się "puknąćw głowę" i "wrócić do gimnazjum". Troche brak tu wypowiedzi merytorycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones