PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 245 071
ocen
7,1 10 1 245071
5,9 20
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

podobne filmy

ocenił(a) film na 10

zna ktoś inne filmy o takiej tematyce ?

ocenił(a) film na 8
kuba12341

Jeżeli chodzi Ci o filmy ze świetnym zakończeniem, w którym odkrywasz całą prawdę (zagadkowe) to polecam filmy takie jak: Siła strachu, Piękny umysł, Prestiż, Życie za życie, Szósty zmysł, Wyspa tajemnic, Podziemny krąg, Siedem, Czarny łabędź, Piąty wymiar, Ink, Numer 23, Zostań, Rzeka tajemnic, Gra. Myślę, że przypadną do gustu.

ocenił(a) film na 10
mtthw

większość znam ale chodzi mi bardziej o filmy o pisarzach

kuba12341

1408 film stworzony również na podstawie powieści S.Kinga jak Sekretne okno.

ocenił(a) film na 10
sebastian00710

widziałem , bardzo dobry film

mtthw

Moze dziewiate wrota

kuba12341

zdecydowanie "Piękny umysł", szczerze mówiąc lepszy niż ten, bardzo wciagający, wzruszajacy. Ogromne wrażenie zrobił na mnie. Sekretne Okno, jak dla mnie dość przewidywalny ale nawet niezły.

ocenił(a) film na 10
71emma

od kiedy piękny umysł jest o podobnej tematyce do sekretnego okna ?

kuba12341

myślalam, że ogólnie chcesz polecenia fajnych filmów :) nie musisz się obruszać od razu.

ocenił(a) film na 10
71emma

ok też uważam że piękny umysł to dobry film i nic się nie stało ale pytanie było "zna ktoś inne filmy o takiej tematyce ?" :D

ocenił(a) film na 7
kuba12341

Witam!
Chyba nie ma zbyt dużo filmów o pisarzach. Ja osobiście oglądałem : "Autor widmo" (to pewnie oglądałeś), a nie dawno wyszedł "Sinister". Ogldałem jeszcze jeden film o pisarzu ale nie moge sobie przypomnieć tytułu ani kto tam grał więc jak ktoś zna to będę wdzięczny za tytuł. Tak po krótce to pisarz ma wypadek (traci czucie w nogach) i ratuje go fanka jego powieści. Okazuje się jednak, że babka jest pszychopatką i nie chcę pisarza wypuścić dopóki on nie skończy książki.
Dzięki pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
harry82

mam nadzieje że ktoś ci odpowie bo zaciekawił mnie ten opis :D Sinister dobry film , a Autor widmo muszę zobaczyć bo jeszcze nie widziałem

ocenił(a) film na 5
harry82

To "Misery", również na podstawie powieści S. Kinga:) http://www.filmweb.pl/film/Misery-1990-1237

ocenił(a) film na 7
EmilyG

Tak rzeczywiście to ten film. Dzięki za podpowiedź.
Pozdrawiam.

harry82

Misery. Na podstawie książki S. Kinga.

kuba12341

Dziewiąte wrota !!

ocenił(a) film na 7
kuba12341

Proponuję zagrać w grę Alan Wake. Historia znacznie lepsza niż w Sekretne Okno, a klimat tak genialny, że ciężko opisać.

ocenił(a) film na 10
Xsaav

grałem , naprawdę świetnie zrobiona gra

ocenił(a) film na 7
kuba12341

Jeszcze co do takiej tematyki to ja właśnie z rok temu szukałem filmów w klimacie Alan Wake i dodałem do "chcę obejrzeć" właśnie Sekretne Okno i jeszcze film "W Paszczy Szaleństwa". Wczoraj obejrzałem Sekretne Okno, a tego drugiego nie, więc nie wiem czy dobry, ale ocena nie najgorsza na filmwebie.

ocenił(a) film na 7
kuba12341

Mechanik / Maquinista, El (2004)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones