PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 245 071
ocen
7,1 10 1 245071
5,9 20
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Zawiedziony.

ocenił(a) film na 6

Dałem naciągane 6. Jednakże średnia nie powinna raczej być nawet tak wysoka. Ocena to nieporozumienie.

ocenił(a) film na 6
szymon21krakow

Dlaczego tak uważasz? Po prostu chciałbym poznać twoja opnie, bo mnie film bardzo się podobał. To jedna z moich ulubionych ekranizacji Stephena Kinga

ocenił(a) film na 6
sss_111

Wiesz, to na pewno kwestia subiektywności. Ja się nastawiłem na lepsze kino w przypadku tego filmu. Dotąd wszystkie ekranizacje Kinga bardzo mi się podobały i przypadły do gustu. "Sekretne okno" broni się kilkoma scenami i świetną grą Depp'a i Turturro. Reszta (montaż, narracja, scenariusz) była wg mnie po prostu przeciętna. Nie czytałem książki. Może więc film mi się nie podobał bo sama książka jest nie najlepsza. Nawet King napisał kilka marniejszych pozycji. Fabuła była niezbyt oryginalna a zakończenie na długo przed nim przewidziałem. Liczyłem na więcej.

ocenił(a) film na 6
szymon21krakow

Dzięki za odpowiedź. Oczywiście rozumiem Twoje zdanie na ten temat i w sumie po krótkim przemyśleniu nawet trochę się z nim zgadzam.

ocenił(a) film na 7
szymon21krakow

Faktycznie, niesamowicie przewidywalne wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones