PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 245 026
ocen
7,1 10 1 245026
5,9 20
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Nudne, bez napiecia, przewidywalne plus Deep grający z manierą skacowanego nastolatka

marckoza

Tam grał jakiś Deep? Musz poznać jego filmografię xD

neo_angin

Depp, będzie łatwiej szukać :)

ocenił(a) film na 8
marckoza

Rzecz gustu. Ja akurat bardzo lubie ten film:)

ocenił(a) film na 4
marckoza

film rozczarował mnie bardzo, początek był niezły, ale od połowy coraz gorzej, pomysł wyeksploatowany, fabuła przewidywalna, realizacja marna, depp zaskakująco słabiutki, ogólnie kiepsko :(

ocenił(a) film na 9
basiabe2

A mnie całkiem przypadł go gustu.
Swoją drogą, obecnie większość filmów to wariacja na temat x.
Johny jak dla mnie wypadł jak należy, chociaż może postać troszkę podobna jak w dziewiątych wrotach.

Uważam, że decyzją o poświęceniu czasu na ten film była właściwa.

ocenił(a) film na 4
sandinista2600

ja Deppa lubię, ale w tym filmie nie był dla mnie przekonujący. Na początku może i był dość wiarygodny - taki zakręcony pisarz po rozstaniu z żoną, z problemami, ale potem już nie czułam tego jego obłędu - miałam wrażenie, że oglądam robota

ocenił(a) film na 9
basiabe2

Obejrzałem to jeszcze raz, ale nie znajduję tego o czym piszesz.
Z resztą, nie uważam się za znawcę warsztatu aktorskiego i oceniam tak jak czuję.
A czuję, że był dobry :)

ocenił(a) film na 6
basiabe2

zgadzam się! dałem łaskawie 6/10

marckoza

SPOILER!
Same tematy z pozytywnymi opiniami i zachwytami. Ale czym się tu zachwycać? Kiedy po raz pierwszy pojawia się na ekranie podejrzany facet w kapeluszu, myślisz: 'zapewne jest to imaginacja głównego bohatera'. Następnie przez resztę filmu się w tym utwierdzasz. Przynajmniej tak było w moim przypadku.
I do tego Depp w roli Mort'ego przejawia w sobie cechy Jacka Sparrowa, choć w tej kategorii bezkonkurencyjnie wygrywa bohater filmu 'Turysta'.

nastka_3

Jakoś nie odnajduję w ''Turyście'' Jacka Sparrowa, ale cóż.
I trochę to razi... kwęczeć nad filmem, jak się nawet nie umie poprawnie nazwiska aktora napisać...to tak jak Polacy, którzy 'obrażają' albo w swoim mniemaniu traktują kogoś 'ciętą ripostą' gdzie byków ort w wulgaryzmach/przekleństwach od groma. Yuck.

nostraight

Rozumiem, że to nie był komentarz bezpośrednio do mnie, a do założyciela tematu?

nostraight

Założyciel tematu wyrył sobie w sercu poprawną pisownię nazwiska Depp

ocenił(a) film na 7
nastka_3

U mnie było podobnie, jedynymi rzeczami, których w filmie się nie spodziewałem to geneza nazwiska Shoot-her i końcówka. Myślałem, że skończy się dennie, jak Ted uratuje Amy, a tu miła ciekawostka. A tak swoją drogą, wg mnie Depp zagrał co najmniej przyzwoicie.

ocenił(a) film na 4
marckoza

'plus Deep grający z manierą skacowanego nastolatka' miszcz:D

użytkownik usunięty
sanczopansa

Czasem żałuję, że na filmwebie nie ma przycisku "Lubię to" :) Ale naprawdę TO lubię.

ocenił(a) film na 8

fajny film :)

ocenił(a) film na 6
marckoza

Film taki sobie, ale da sie go oglądnąć jak nie ma sie nic lepszego do zrobienia. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones