PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 245 071
ocen
7,1 10 1 245071
5,9 20
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Nic szczególnego...

ocenił(a) film na 6

Początek oceniam jako bardzo nudny...Właściwie ciekawie robi się dopiero pod koniec ale zaraz po tym jest zakończenie, które też do końca udane nie jest. Okropnie denerwowała mnie maniera z jaką grał Depp w tym filmie. Może tak miało być ale u mnie odniosło skutek negatywny. Ogólnie...szału nie było.

Nefrette

odniosłe identyczne wrażenie .. i moja ocena jest podobna...

Nefrette

Mam te same odczucia co i wy, cieszę się, że nie jestem jedyna mająca taką opinię, biorąc pod uwagę fakt ''geniuszu'' tego filmu.

Nefrette

Zależy co kto lubi, takich filmów to ze świecą szukać a i tak nic ciekawego się nie znajdzie. Jest tutaj naprawdę wiele motywów które kocham w filmach główny bohater to zakręcony pisarz, który przechodzi kryzys pisarski, przeprowadzka do domu w lesie czy małomiasteczkowy klimat. Drugi raz takie samo wrażenie zrobił na mnie Alan Wake - gra komputerowa w bardzo podobnym klimacie.

Nefrette

Szał był tylko w jednym elemencie, zdjęcia. Po prostu kapitalne, zbliżenia na szczegóły w tym domu, widz ma wrażenie, że dosłownie idzie z Deep'em po tych schodach.

ocenił(a) film na 3
Nefrette

elmo81......... Tak.. z Deep'em >.<

Co do wątku to totalnie się zgadzam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones