PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98586}

Sekretne okno

Secret Window
7,1 244 927
ocen
7,1 10 1 244927
6,1 19
ocen krytyków
Sekretne okno
powrót do forum filmu Sekretne okno

Po obejrzeniu filmów takich jak Inni, Fight Club i 6 zmysł od razu domyśliłem się zakończenia.
Lubię stare filmy. Wymienione wyżej jakoś mnie nie porwały, były dobre i dobrze się je oglądało
ale brakuje im czegoś. Tak samo jeśli chodzi o Sekretne okno (mimo że to nie taka przestarzała produkcja).
Przeciętny, nawet bardzo, chyba najgorszy z tych wymienionych przeze mnie. Jeden niezrozumiały wątek:
Skoro główny bohater był Johnym Shooterem to dlaczego zostawił sobie w własnym oknie rękopis.
Napisał sam do siebie ostrzeżenie?! Można powiedzieć że nie wiedział co robi. Ale ten wątek reżyser
mógł sobie darować. 3/10

ocenił(a) film na 5
prostreet94

Ode mnie 5/10 film na pewno jest dobrze zagrany jednak przez bitą godzinę wieje nudą film z początku ciekawy robi się następnie nie ciekawy i ciągnie się jak flaki z olejem i choć Johnny Depp stara się to jednak film przynudza tak że oczy się same zamykają na szczęście dotrwałem do końca choć zakończenie i tak mnie nie zmiażdżyło.Do tego film został zrealizowany za $40 000 000 co jest nieporozumieniem na co oni wydają takie kwoty.

DemiaN

No dokładnie. W ciągu całego filmu, byłam pewna, że zaraz akcja nabierze tempa, a tu co ?... klapa. Za taki film to ja może podziękuję. Nawet sam Johnny Depp tu nie pomoże. Skoro całe Sekretne Okno to jedna wielka tragedia.

ocenił(a) film na 9
prostreet94

A ja myślę że od tych pier@$@#onych Piratów to się wam w głowach poprzewracało. Chcecie akcji oglądnijcie Indiana Jonesa, Piratów z Karabibów :) czy inne ścierwo a nie oglądacie film tylko ze względu Depp'a, eeeeh...

ocenił(a) film na 9
Thrasher_09

...no cóż takich znawcuffff kina mamy na filmłebie hehe haha hihi

ocenił(a) film na 3
Thrasher_09

Brawo dla pana. Sugeruje przeczytać moją wypowiedź, skoro odpowiedź jest do mojej opinii. Nic nie pisze o Depp'ie. Piraci z Karaibów to kolejny komercyjny gniot podobny do Sekretnego okna. Może nawet ciut lepszy. Akurat ten film, jest wyjątkowo nudny i podobny do tysięcy filmów. Zawiera też specjalne dodatki typu mdła fabuła i plątający się wątek. W niczym nie przypomina pisarskich opowieści Stephen'a Kinga. Film mnie nie porwał, a każdy ma prawo do własnego zdania. Pozdrawiam znawcę kina i znawcę ortografii.

ocenił(a) film na 9
prostreet94

Z tą ortografią to specjalnie tak napisałem, oczywiście nie wyczułeś w tym lekkiej ironii :) Poza tym czytałem opowiadanie "Sekretne okno, sekretny ogród" i było ono o wiele gorsze niż jego ekranizacja. Poza tym wg mnie King w ogóle nie umie pisać horrorów czy tam thrillerów, za dużo owija w bawełnę. Jest zbyt amerykański. Jedynie cykl "Mroczna Wieża" trzyma poziom.

ocenił(a) film na 6
Thrasher_09

Co to znaczy jest zbyt amerykanski?
Stephen King jest w scislej czolowce najlepszych pisarzy literatury grozy, czy ci sie to podoba czy nie.Z ''owijaniem w bawelne'' zapewne chodzi ci o jego szczegolowe opisy. Nie wiem moze niektorych nudza takie detale, kwestia gustu.
Z reszta King nie trzyma sie kurczowo jednego gatunku. Mozna tutaj przytoczyc jego dwa wybitne dziela, mianowicie:
''Zielona mile'' i ''Skazani na Shawshank'', ktore jak sam pewnie wiesz, z horrorami nic wspolnego nie maja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones